חייגו עכשיו
מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 03-9696-774

    בישום חללים הוא אחד מהתחומים המפותחים ביותר כיום בכל הקשור לאיכות חיים ולייפסטייל, ולא בכדי. כל מי ששהה מתישהו בחייו במקום אשר אותו הוא הגדיר "מסריח", ודאי יסכים כי ריח רע מסוג זה עלול ליצור שלל תחושות שליליות – החל מגועל וכאבי ראש, ועד לבחילה של ממש ולמיגרנה. מסיבה זו, חשוב מאוד לבשם חללים, ולדאוג שהחדר בו אנו שוהים במרבית שעות היממה (או נכנסים אליו פעמים רבות במהלך היום), ידיף ריח נעים, רענן וטוב, ויהיה מנוטרל מריחות רעים. לפניכם כל מה שצריך לדעת על בישום חללים – לגזור ולשמור.

    כיצד ניתן לבשם חללים?
    בשל העובדה שתחום בישום החללים הוא תחום מפותח למדיי, כיום קיימים שלל פתרונות ריח לעניין זה. עם זאת, לא כל פתרונות הריח הללו הם בהכרח זולים או יעילים. למעשה, מרבית מפתרונות הריח הקיימים בשוק כיום, דורשים מאיתנו התעסקות בלתי פוסקת עם בישום החלל ושמירה על חדר רענן ונקי מריחות רעים. אחד מהפתרונות החדשניים, היעילים והחסכוניים ביותר בשוק כיום, הינו מפיץ ריח חשמלי. מדובר במכשיר חשמלי קטן וחכם, אך גם פשוט. אל המכשיר אנו מכניסים ספריי ריח מותאם לבחירתנו וסוללות אצבע פשוטות, ובמרבית המכשירים הללו, יהיה גם כפתור אשר יאפשר לנו לבחור בכל כמה זמן נרצה שהמכשיר יפיץ ריח לחלל החדר. באופן זה, החלל נותר מבושם בכל שעות היממה, מבלי שניאלץ להתעסק בנושא כלל. בנוסף, המכשיר חסכוני ביותר בשל העובדה שהוא צורך כמות קטנה מאוד של חשמל, ועושה שימוש בכמות קטנטנה של ספריי ריח בכל פעם שהוא מפיץ ריח לחלל החדר. עניין זה מאפשר לנו לחסוך בעלויות באופן משמעותי, והופך את מפיץ הריח החשמלי לפתרון הבישום הטוב והיעיל ביותר שקיים בשוק כיום.

    כמה סוגי מפיצי ריח יש, והאם יש הבדל ביניהם?
    בשוק קיימים מגוון של מפיצי ריח, בגדלים ובעיצובים משתנים. מרבית ממפיצי הריח פועלים באופן זהה – באמצעות סוללות וספריי ריח ייעודי, ושחרור הריח לחלל החדר בזמנים קצובים, בהתאם לבחירת המשתמש. עם זאת, קיימים גם מפיצי ריח גדולים או מאסיביים יותר, המותאמים בעיקר לשימוש של חנויות, משרדים ובתי עסק בכלל. בכל מקרה, ברוב מפיצי הריח החשמליים, עיקרון הפעולה יהיה דומה. על מנת לוודא כי אנו אכן רוכשים מכשיר איכותי, חסכוני וטוב, רצוי מאוד לרכוש את מפיץ הריח החשמלי אך ורק מחברה המתמחה בייצור, שיווק או ייבוא של מכשירים מסוג אלה.