חייגו עכשיו
מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 03-9696-774

  כמעט שאין אדם שלא אוהב להריח ריח רענן ונעים. ריחות נעימים מתקשרים לנו לרוב לריחות בריאים וטובים יותר, וכאלה הגורמים לנו לתחושה כללית טובה – הן פיזית והן נפשית, בעוד שריחות רעים עלולים ליצור שלל תחושות לא נעימות – החל מבחילה ועד לכאב ראש או בטן. ייתכן כי מסיבה זו, תחום מפיצי הריח השתפר והשתדרג פלאים בשנים האחרונות. כיום, ניתן למצוא פתרונות בישום כמעט לכל מטרה ומכשירים ייעודיים לעניין, כאשר הבולטים שבהם הם מפיצי ריח אוטומטיים. לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא.

  מהם מפיצי ריח אוטומטיים?
  מפיצי ריח אוטומטיים הם מעין כלי קיבול חשמליים, אליהם ניתן להכניס ספריי ריח לבחירתנו. מטרתו העיקרית של המכשיר היא "לאחסן" את ספריי הריח בתוכו, ולהפיץ כמות מדודה מתוך הספריי אל חלל החדר בכל מספר דקות או שעות (לבחירת המשתמש). בזכות מפיצי ריח אוטומטיים, ניתן לבשם כל חלל בקלות, ביעילות ובכל שעות היממה. עניין זה חוסך לנו התעסקות מיותרת עם בישום החלל לעיתים תכופות, או לחלופין – עם בישום יתר של החלל, העלול לקרות בשימוש בספריי ריח ידני.

  כיצד פועלים מפיצי ריח אוטומטיים?
  מפיצי הריח האוטומטיים פועלים לרוב על בסיס סוללות, או לחלופין – על בסיס חיבור לנקודת חשמל. מרבית מפיצי הריח האוטומטיים חסכוניים ביותר בחשמל וכן בספריי ריח, כך שלמעשה, הם גם מסייעים לנו לחסוך כסף רב על בישום החלל.

  היכן ניתן לרכוש מפיצי ריח אוטומטיים?
  את מפיצי הריח האוטומטיים ניתן לרכוש במגוון חנויות המוכרות מוצרים מעין אלו, כמו למשל חנויות חשמל ואף בבתי הפארמים השונים. עם זאת, חשוב להבין כי לא כל מפיצי הריח הנמכרים ברשתות הגדולות הינם בהכרח מפיצי ריח איכותיים. מסיבה זו, מומלץ מאוד לרכוש מפיצי ריח אוטומטיים או חשמליים אך ורק מחברה המתמחה בייבוא או שיווק של מכשירים מסוג אלה.
  על מה יש לתת את הדעת בעת רכישת מפיצי ריח אוטומטיים?
  בעת רכישת מפיצי ריח אוטומטיים, יש לתת את הדעת על מספר דברים:
  1. גודל המכשיר – גודלו של מפיץ הריח האוטומטי ישתנה בהתאם לחלל בו נרצה למקם אותו. כך, למשל, חללים גדולים כמו סלון הבית ידרשו מפיצי ריח מעט גדולים או מאסיביים יותר, ואילו חללים קטנים, כמו חדר השירותים, ידרשו מפיצי ריח קומפקטיים יותר.
  2. ספריי הריח – לכל פירמה של מפיצי ריח, מתלווים ספריי ריח אותם ניתן למקם במכשיר. בטרם הרכישה, מומלץ מאוד להריח את סוגי הספריי השונים, על מנת לוודא כי הם אכן לטעמנו.