חייגו עכשיו
מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 03-9696-774

  אחד מהדברים החשובים ביותר בכל משרד, גדול כקטן, הוא האופן בו המשרד נתפס על ידי לקוחותיו ועל ידי העובדים שלו. ככל שהמשרד ייתפס כמשרד איכותי ורציני יותר, כך הוא גם ימשוך אליו לקוחות רבים יותר ויחזיק בעובדים יעילים יותר. ייתכן כי מסיבה זו, משרדים רבים משקיעים רבות במיתוג ובשיווק המשרד – אך לעיתים קרובות, תוך התעלמות מהפרטים הקטנים ביותר, אשר עשויים לעשות את כל ההבדל. אחד מהפרטים הקטנים הללו הוא בישום למשרד. לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא.

  למה אנו זקוקים לבישום במשרד?
  משרדים הם בתי עסק אותם פוקדים אנשים רבים, על בסיס יומיומי. מסיבה זו, על המשרד להיות ייצוגי ככל הניתן, להיראות נקי ומטופח ולהותיר רושם טוב על כל מי ששוהה בו או אף נכנס אליו למספר רגעים. אחת הדרכים היעילות, הקלות והזולות ביותר לעשות זאת, הינה להקפיד על ריח טוב, נקי ומרענן במשרד. בניגוד למה שנהוג לחשוב – ניקוי המשרד לעיתים תכופות לא בהכרח יסייע לנו להשיג את האפקט הזה. בנוסף לניקוי התכוף, רצוי גם להוסיף מפיץ ריח חשמלי למשרד, אשר יוכל להשתלט על ריחות לא טובים המגיעים למשרד מפנים ומבחוץ, ולהפיץ ריח נעים ומרענן במשרד בכל שעות היממה.

  כמה עולה מפיץ ריח חשמלי ומהי התועלת שלו ביחס למחיר?
  מפיץ ריח חשמלי הוא מכשיר זול יחסית, וודאי מכשיר זול יותר מרוב פתרונות הבישום הקיימים כעת בשוק. באמצעות מפיץ הריח, אנו יכולים לשמור על ריח נעים במשרד בכל שעות היממה, בעלויות נמוכות ביותר ובמינימום של התעסקות. לעניין זה תועלת רבה לבית העסק, שכן הריח הטוב מסייע במיתוג המשרד כבית עסק איכותי ויוקרתי במיוחד, לעיתים אף יותר מפעולות שיווק ומיתוג יקרות בהרבה. באמצעות הפעולה הפשוטה של התקנת מפיץ ריח חשמלי למשרד, אנו יכולים לשדרג את המשרד ו"להקפיץ" אותו לרמה הבאה, להותיר רושם טוב על הלקוחות וליצור אווירה נעימה יותר במשרד בשביל העובדים בו.

  כיצד נבחר מפיץ ריח חשמלי למשרד?
  כיום, ישנם מפיצי ריח חשמליים רבים בשוק – חלקם טובים ואיכותיים יותר, חלקם פחות. לכן, חשוב מאוד לרכוש מפיץ ריח חשמלי אך ורק ממקום מקצועי, המתמחה בשיווק ומכירה של מכשירים מסוג זה. בנוסף, חשוב מאוד לתת את הדעת על גודל המכשיר ולוודא כי יש לנו היכן למקם אותו במשרד. רצוי מאוד גם להריח את סוגי ספריי הריח המותאמים למכשיר, על מנת לוודא כי ישנם ריחות המתאימים לנו ולאווירה אשר אותה אנו מעוניינים לייצר בבית העסק.