חייגו עכשיו
מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 03-9696-774

  בין אם מדובר בזמן האמבטיה, אחרי ניקיון הבית, בעת אירוח אורחים או בזמן ארוחת הערב – אין ספק כי נרות ריחניים משדרגים כל פעילות וכל אירוע. עם הטרנד ההולך ועולה של הנרות הריחניים, החלטנו לרכז עבורכם את כל המידע על הנרות הללו, וכמו כן מספר סיבות טובות לרכוש נרות ריחניים לבית.

  ממה עשויים נרות ריחניים ועל מה יש לתת את הדעת בעת הרכישה שלהם?
  נרות ריחניים עשויים לרוב שעווה כלשהי – טבעית או סינטטית. בדרך כלל, השעווה תהיה ניטרלית יחסית, והריח יגיע מתמציות פרחים או צמחים, או אף שמנים ארומטיים. כיום קיים היצע גדול מאוד של נרות ריחניים בשוק, רובם עשויים באופן תעשייתי – על ידי מכונות. אם ברצונכם לקנות נר באמת איכותי, בעל ניחוח ומראה מיוחדים ויוצאי דופן, מומלץ להקפיד לרכוש נרות העשויים עבודת יד. במרבית המקרים, נרות אלה יספקו זמן בעירה ארוך יותר, וכמו כן יהיו מורכבים מתמציות ריח טובות ואיכותיות יותר. נרות בסגנון הזה בדרך כלל לא יימכרו בכל חנות פארם או חנות למוצרי בית, אלא בבתי עסק המתמחים באופן ספציפי במכירה, ייצור, שיווק או ייבוא של נרות מהסוג הזה. כלומר, על מנת לרכוש נר איכותי ברמה גבוהה, כדאי לחפש בבתי עסק המתעסקים באופן ספציפי במוצרים כאלה.

  מדוע כדאי לרכוש נרות ריחניים?
  אין ספק כי ישנן סיבות רבות ומגוונות לרכוש נרות ריחניים לבית. להלן הבולטות שבהן:
  • הם משמשים כאביזר דקורטיבי נפלא – את הנרות ניתן להניח באזורים אסטרטגיים בבית, וכך למעשה להחמיא לעיצוב הבית ולהשלים אותו.
  • יש להם אפקט מרגיע – הדלקת נר ריחני משווה באנשים רבים תחושה של שלווה ורוגע.
  • הם מפיצים ריח נעים – נרות ריחניים משמשים כפתרון בישום נפלא, המסייע גם בנטרול ריחות לא נעימים ברחבי החדר.
  • הם משדרגים דייטים וארוחות רומנטיות – מה יותר רומנטי מלשבת בדייט או בארוחה, לאורו העמום והרך של נר ריחני? נרות ריחניים נקשרו מאז ומעולם לרומנטיקה, ולא בכדי: האור הנעים שלהם משווה לסיטואציה רוך מיוחד, המשדרג אוטומטית כל ארוחת ערב רומנטית או דייט אחר.