חייגו עכשיו
מלאו פרטים ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת או חייגו 03-9696-774

  אנשים רבים לא מודעים לכך, אך אחד הדברים החשובים ביותר בכל חדר שאנו נכנסים אליו – הוא הריח הקיים בחלל. חוש הריח הינו אחד החושים המפותחים והאינטואיטיביים ביותר בגוף האדם. אנו עושים שימוש בחוש זה כל הזמן, אפילו מבלי לשים לב, ונעזרים בו מאוד ברמה היומיומית, הן באופן מודע והן באופן בלתי מודע. באמצעות חוש הריח, אנו יכולים לקבל אינפורמציה מהימנה ו"שלמה" יותר מהסביבה. חוש הריח מאפשר לנו לזהות מצבי סכנה, מזונות מקולקלים ועוד, ומסייע לנו מאוד להתנהל ברמה היומיומית. לבני האדם ולמעשה לכל חיה שהיא, חשוב מאוד לשהות במקומות או בחדרים המדיפים ריח נעים, רענן ולא מאיים. מסיבה זו, הומצאו שלל פתרונות ריח, כאשר הבולט והיעיל שבהם כיום הינו מפיץ הריח החשמלי. לפניכם כל מה שצריך לדעת בנושא.

  מהו מפיץ ריח חשמלי ומהם השימושים שלו?
  מפיץ ריח חשמלי או אלקטרוני הוא למעשה מכשיר קטן, אשר פועל באמצעות חשמל או סוללות אצבע פשוטות. במכשיר קיים מקום ייעודי להכנסת ספריי ריח המותאם למכשיר. על מנת לתפעל את המכשיר, יש להכניס לתוכו את הסוללות וספריי הריח ובאמצעות כפתור פשוט, לבחור בכל כמה דקות או שעות נרצה שיפיץ ריח לחלל החדר. באופן זה, המכשיר למעשה עושה עבורנו את כל העבודה – מפיץ ריח בכמות מדודה ובזמנים קצובים מראש, ומסייע לנו בשמירה על חלל החדר נקי, נעים ורענן במשך כל שעות היממה.

  מהם היתרונות של מפיץ ריח חשמלי לעומת פתרונות ריח אחרים?
  בניגוד לפתרונות ריח אחרים, מפיץ הריח החשמלי הינו מכשיר חסכוני ביותר בחשמל, וחסכוני בכלל. תודות לעובדה שהוא מפיץ רק כמות מדודה ביותר של ספריי ריח לחלל החדר (לחיצה אחת קצרה), החדר נותר מבושם באופן עדין ולא מכביד, וספריי הריח לא מתבזבז. כך, יש צורך בהחלפת ספריי הריח רק לאחר תקופה ארוכה – חודש, ולעיתים אף יותר. את הסוללות לרוב נחליף רק לאחר מספר חודשים, ולעיתים אף חצי שנה ויותר. עניין זה מאפשר לנו להימנע מהתעסקות מיותרת עם בישום החלל ולחסוך משמעותית בעלויות הבישום לאורך זמן.

  היכן רוכשים מפיץ ריח חשמלי?
  מפיץ ריח חשמלי ניתן לרכוש ממגוון מקומות, אך רצוי מאוד לרכוש את המכשיר אך ורק ממקום המתמחה בייבוא, שיווק או ייצור של מפיצי ריח כאלה, וזאת על מנת שנוכל לוודא שאנו אכן זוכים ליהנות מכל היתרונות של המכשיר, כאשר הבולט בהם הוא חיסכון – הן בחשמל והן בכמות הספריי.